Advanced Custom Fields Pro v5.2.9 - en to pl_PL translation catalogue (644 entries)

en: %d fields require attention
pl_PL: %d pól wymaga uwagi

en: %s added
pl_PL: Dodano %s

en: %s already exists
pl_PL: %s już istnieje

en: %s field group duplicated. | %s field groups duplicated.
pl_PL[0]: Grupa pól %s została zduplikowana.
pl_PL[1]: Grupy pól %s zostały zduplikowane.
pl_PL[2]: Grup pól %s zostały zduplikowane.

en: %s field group synchronised. | %s field groups synchronised.
pl_PL[0]: %s grupa pól została zsynchronizowana.
pl_PL[1]: %s grupy pól zostały zsynchronizowane.
pl_PL[2]: %s grup pól zostało zsynchronizowanych.

en: %s requires at least %s selection | %s requires at least %s selections
pl_PL[0]: %s wymaga dokonania przynajmniej %s wyboru
pl_PL[1]: %s wymaga dokonania przynajmniej %s wyborów
pl_PL[2]: %s wymaga dokonania przynajmniej %s wyborów

en: %s value is required
pl_PL: %s wartość jest wymagana

en: (no label)
pl_PL: (brak etykiety)

en: (no title)
pl_PL: (brak tytułu)

en: (this field)
pl_PL: (to pole)

en: + Add Field
pl_PL: + Dodaj pole

en: 1 field requires attention
pl_PL: 1 pole wymaga uwagi

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
pl_PL: <b>Błąd</b>. Nie można połączyć z serwerem aktualizacji

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
pl_PL: <b>Błąd</b>. Nie można załadować listy dodatków

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
pl_PL: <b>Wybierz</b> elementy, które chcesz <b>ukryć</b> na stronie edycji.

en: A Smoother Experience
pl_PL: Lepsze odczucia w użytkowaniu

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
pl_PL: ACF PRO zawiera zaawansowane funkcje, takie jak powtarzalne dane, elastyczne układy treści, piękne galerie i możliwość tworzenia dodatkowych stron opcji administracyjnych!

en: Accordion
pl_PL: Zwijane panele

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Active
pl_PL: Aktywne

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Aktywny <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Aktywne <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Aktywnych <span class="count">(%s)</span>

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add 'other' choice to allow for custom values
pl_PL: Dodaj pole "inne" aby zezwolić na wartości definiowane przez użytkownika

en: Add / Edit
pl_PL: Dodaj / Edytuj

en: Add File
pl_PL: Dodaj plik

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obraz

en: Add Image to Gallery
pl_PL: Dodaj obraz do galerii

en: Add New
pl_PL: Dodaj nową

en: Add New Field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Add New Field Group
pl_PL: Dodaj nową grupę pól

en: Add New Layout
pl_PL: Dodaj nowy układ

en: Add Row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: Add layout
pl_PL: Dodaj układ

en: Add new choice
pl_PL: Dodaj nowy wybór

en: Add row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: Add rule group
pl_PL: Dodaj grupę warunków

en: Add to gallery
pl_PL: Dodaj do galerii

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All %s formats
pl_PL: Wszystkie formaty %s

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
pl_PL: Wszystkie 4 dodatki premium zostały połączone w nową <a href="%s">wersję Pro ACF</a>. W obu licencjach, osobistej i deweloperskiej, funkcjonalność premium jest bardziej przystępna niż kiedykolwiek wcześniej!

en: All fields from %s field group
pl_PL: Wszystkie pola z grupy pola %s

en: All images
pl_PL: Wszystkie obrazy

en: All post types
pl_PL: Wszystkie typy wpisów

en: All taxonomies
pl_PL: Wszystkie taksonomie

en: All user roles
pl_PL: Wszystkie role użytkownika

en: Allow 'custom' values to be added
pl_PL: Zezwalaj na dodawanie "niestandardowych" wartości

en: Allow Archives URLs
pl_PL: Pozwól na adresy URL archiwów

en: Allow Custom
pl_PL: Zezwól na niestandardowe

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
pl_PL: Zezwól aby znaczniki HTML były wyświetlane jako widoczny tekst, a nie renderowane

en: Allow Null?
pl_PL: Zezwolić na pustą wartość Null?

en: Allow new terms to be created whilst editing
pl_PL: Pozwól na tworzenie nowych terminów taksonomii podczas edycji

en: Allow this accordion to open without closing others.
pl_PL: Zezwól, aby ten zwijany panel otwierał się bez zamykania innych.

en: Allowed file types
pl_PL: Dozwolone typy plików

en: Alt Text
pl_PL: Tekst alternatywny

en: Appearance
pl_PL: Wygląd

en: Appears after the input
pl_PL: Pojawia się za polem formularza

en: Appears before the input
pl_PL: Pojawia się przed polem formularza

en: Appears when creating a new post
pl_PL: Wyświetlane podczas tworzenia nowego wpisu

en: Appears within the input
pl_PL: Pojawia się w polu formularza

en: Append
pl_PL: Za polem (sufiks)

en: Append to the end
pl_PL: Dodaj na końcu

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Are you sure?
pl_PL: Czy na pewno?

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: Author
pl_PL: Autor

en: Automatically add &lt;br&gt;
pl_PL: Automatycznie dodaj &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
pl_PL: Automatycznie dodaj akapity

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Below fields
pl_PL: Pod polami

en: Below labels
pl_PL: Pod etykietami

en: Better Front End Forms
pl_PL: Lepszy wygląd formularzy (Front End Forms)

en: Better Validation
pl_PL: Lepsza walidacja

en: Block
pl_PL: Blok

en: Both (Array)
pl_PL: Oba (Array)

en: Both import and export can easily be done through a new tools page.
pl_PL: Zarówno import, jak i eksport można łatwo wykonać za pomocą nowej strony narzędzi.

en: Bulk Actions
pl_PL: Akcje na wielu

en: Bulk actions
pl_PL: Działania na wielu

en: Button Group
pl_PL: Grupa przycisków

en: Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Caption
pl_PL: Etykieta

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Center
pl_PL: Wyśrodkuj

en: Center the initial map
pl_PL: Wyśrodkuj początkową mapę

en: Changelog
pl_PL: Dziennik zmian

en: Character Limit
pl_PL: Limit znaków

en: Check Again
pl_PL: Sprawdź ponownie

en: Checkbox
pl_PL: Wybór (checkbox)

en: Checked
pl_PL: Zaznaczone

en: Child Page (has parent)
pl_PL: Strona będąca potomną (ma rodziców)

en: Choice
pl_PL: Wybór

en: Choices
pl_PL: Wybory

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear location
pl_PL: Wyczyść lokalizację

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
pl_PL: Kliknij przycisk "%s" poniżej, aby zacząć tworzyć nowy układ

en: Click to initialize TinyMCE
pl_PL: Kliknij, aby zainicjować TinyMCE

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij, aby przełączyć

en: Clone Field
pl_PL: Pole klonowania

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close Field
pl_PL: Zamknij to pole

en: Close Window
pl_PL: Zamknij okno

en: Collapse Details
pl_PL: Zwiń szczegóły

en: Collapsed
pl_PL: Zwinięty

en: Color Picker
pl_PL: Wybór koloru

en: Comma separated list. Leave blank for all types
pl_PL: Lista rozdzielana przecinkami. Pozostaw puste dla wszystkich typów

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Conditional Logic
pl_PL: Wyświetlaj pola warunkowo

en: Connect selected terms to the post
pl_PL: Przypisz wybrane terminy taksonomii do wpisu

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content Editor
pl_PL: Edytor treści

en: Controls how new lines are rendered
pl_PL: Kontroluje jak nowe linie są renderowane

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copy to clipboard
pl_PL: Skopiuj do schowka

en: Create Terms
pl_PL: Tworzenie terminów taksonomii

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
pl_PL: Utwórz zestaw warunków, które określą w których miejscach będą wykorzystane zdefiniowane tutaj własne pola

en: Current Color
pl_PL: Bieżący Kolor

en: Current User
pl_PL: Bieżący użytkownik

en: Current User Role
pl_PL: Rola bieżącego użytkownika

en: Current Version
pl_PL: Zainstalowana wersja

en: Custom Fields
pl_PL: Własne pola

en: Custom:
pl_PL: Niestandardowe:

en: Customise WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
pl_PL: Dostosuj WordPressa korzystając z potężnych, profesjonalnych i intuicyjnych pól.

en: Customise the map height
pl_PL: Dostosuj wysokość mapy

en: Database Upgrade Required
pl_PL: Wymagana jest aktualizacja bazy danych

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
pl_PL: Aktualizacja bazy danych zakończona. <a href="%s">Wróć do kokpitu sieci</a>

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
pl_PL: Aktualizacja bazy danych zakończona. <a href="%s">Zobacz co nowego</a>

en: Date Picker
pl_PL: Wybór daty

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
pl_PL: Gotowe

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
pl_PL: Dzisiaj

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
pl_PL: Dalej

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
pl_PL: Wstecz

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
pl_PL: Tydz

en: Date Time Picker
pl_PL: Wybieranie daty i godziny

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
pl_PL: Gotowe

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
pl_PL: Teraz

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
pl_PL: Godzina

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
pl_PL: Mikrosekunda

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
pl_PL: Milisekunda

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
pl_PL: Minuta

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
pl_PL: Sekunda

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
pl_PL: Wybierz

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
pl_PL: Wybierz czas

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
pl_PL: Czas

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
pl_PL: Strefa czasu

en: Deactivate License
pl_PL: Deaktywuj licencję

en: Default
pl_PL: Domyślna wartość

en: Default Template
pl_PL: Domyślny szablon

en: Default Value
pl_PL: Domyślna wartość

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
pl_PL: Zdefiniuj punkt końcowy dla zatrzymania poprzedniego panelu zwijanego. Ten panel zwijany nie będzie widoczny.

en: Define an endpoint for the previous tabs to stop. This will start a new group of tabs.
pl_PL: Użyj tego pola jako punkt końcowy i zacznij nową grupę zakładek.

en: Delay initialization?
pl_PL: Opóźnić inicjowanie?

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Layout
pl_PL: Usuń układ

en: Delete field
pl_PL: Usuń pole

en: Description
pl_PL: Opis

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Display Format
pl_PL: Format wyświetlania

en: Display this accordion as open on page load.
pl_PL: Pokaż ten zwijany panel jako otwarty po załadowaniu strony.

en: Displays text alongside the checkbox
pl_PL: Wyświetla tekst obok pola wyboru (checkbox)

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Download & Install
pl_PL: Pobierz i instaluj

en: Drag to reorder
pl_PL: Przeciągnij aby zmienić kolejność

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate Layout
pl_PL: Duplikuj układ

en: Duplicate field
pl_PL: Duplikuj to pole

en: Duplicate this item
pl_PL: Duplikuj to pole

en: Easy Import / Export
pl_PL: Łatwy Import / Eksport

en: Easy Upgrading
pl_PL: Łatwa aktualizacja

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Field
pl_PL: Edytuj pole

en: Edit Field Group
pl_PL: Edytuj grupę pól

en: Edit File
pl_PL: Edytuj plik

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obraz

en: Edit field
pl_PL: Edytuj pole

en: Edit field group
pl_PL: Edytuj grupę pól

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Embed Size
pl_PL: Rozmiar osadzenia

en: Endpoint
pl_PL: Punkt końcowy

en: Enter URL
pl_PL: Wprowadź adres URL

en: Enter each choice on a new line.
pl_PL: Wpisz każdy z wyborów w osobnej linii.

en: Enter each default value on a new line
pl_PL: Wpisz każdą domyślną wartość w osobnej linii

en: Error uploading file. Please try again
pl_PL: Błąd przesyłania pliku. Proszę spróbować ponownie

en: Escape HTML
pl_PL: Dodawaj znaki ucieczki do HTML (escape HTML)

en: Excerpt
pl_PL: Wypis

en: Expand Details
pl_PL: Rozwiń szczegóły

en: Export Field Groups
pl_PL: Eksportuj grupy pól

en: Export File
pl_PL: Plik eksportu

en: Exported 1 field group. | Exported %s field groups.
pl_PL[0]: Wyeksportowano 1 grupę pól.
pl_PL[1]: Wyeksportowano %s grupy pól.
pl_PL[2]: Wyeksportowano %s grup pól.

en: Featured Image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: Field
pl_PL: Pole

en: Field Group
pl_PL: Grupa pól

en: Field Groups
pl_PL: Grupy pól

en: Field Keys
pl_PL: Klucze pola

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Field Name
pl_PL: Nazwa pola

en: Field Type
pl_PL: Typ pola

en: Field group deleted.
pl_PL: Grupa pól została usunięta.

en: Field group draft updated.
pl_PL: Szkic grupy pól został zaktualizowany.

en: Field group duplicated. %s
pl_PL: Grupa pól została zduplikowana. %s

en: Field group published.
pl_PL: Grupa pól została opublikowana.

en: Field group saved.
pl_PL: Grupa pól została zapisana.

en: Field group scheduled for.
pl_PL: Grupa pól została zaplanowana na.

en: Field group settings have been added for Active, Label Placement, Instructions Placement and Description.
pl_PL: Zostały dodane ustawienia grup pól dotyczące, Aktywności, Pozycji etykiet oraz Pozycji instrukcji i Opisu.

en: Field group submitted.
pl_PL: Grupa pól została dodana.

en: Field group synchronised. %s
pl_PL: Grupa pól została zsynchronizowana. %s

en: Field group title is required
pl_PL: Tytuł grupy pól jest wymagany

en: Field group updated.
pl_PL: Grupa pól została zaktualizowana.

en: Field groups with a lower order will appear first
pl_PL: Grupy pól z niższym numerem pojawią się pierwsze

en: Field type does not exist
pl_PL: Typ pola nie istnieje

en: Fields
pl_PL: Pola

en: Fields can now be mapped to menus, menu items, comments, widgets and all user forms!
pl_PL: Pola można teraz mapować na menu, pozycji menu, komentarzy, widżetów i wszystkich formularzy użytkowników!

en: File
pl_PL: Plik

en: File Array
pl_PL: Tablica pliku (Array)

en: File ID
pl_PL: ID pliku

en: File URL
pl_PL: Adres URL pliku

en: File name
pl_PL: Nazwa pliku

en: File size
pl_PL: Wielkość pliku

en: File size must be at least %s.
pl_PL: Rozmiar pliku musi wynosić co najmniej %s.

en: File size must must not exceed %s.
pl_PL: Rozmiar pliku nie może przekraczać %s.

en: File type must be %s.
pl_PL: Plik musi spełniać kryteria typu %s.

en: Filter by Post Type
pl_PL: Filtruj wg typu wpisu

en: Filter by Taxonomy
pl_PL: Filtruj wg taksonomii

en: Filter by role
pl_PL: Filtruj wg roli

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Find current location
pl_PL: Znajdź aktualną lokalizację

en: Flexible Content
pl_PL: Elastyczne treść

en: Flexible Content requires at least 1 layout
pl_PL: Elastyczne pole wymaga przynajmniej 1 układu

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
pl_PL: Aby uzyskać większą kontrolę, można określić zarówno wartość i etykietę w niniejszy sposób:

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS.
pl_PL: Walidacja pól jest wykonana w PHP + AJAX a nie tylko w JS.

en: Forms
pl_PL: Formularze

en: Front Page
pl_PL: Strona główna

en: Full Size
pl_PL: Pełny rozmiar

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Generate PHP
pl_PL: Utwórz PHP

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
pl_PL: Do widzenia Dodatki. Dzień dobry PRO

en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
pl_PL: Grupuj (wyświetla wybrane pola w grupie)

en: Group Field
pl_PL: Pole grupy

en: Has any value
pl_PL: Ma dowolną wartość

en: Has no value
pl_PL: Nie ma wartości

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Hide on screen
pl_PL: Ukryj na stronie edycji

en: High (after title)
pl_PL: Wysoka (pod tytułem)

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
pl_PL: Jeśli na stronie edycji znajduje się kilka grup pól, zostaną zastosowane ustawienia pierwszej z nich. (pierwsza grupa pól to ta, która ma najniższy numer w kolejności)

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image Array
pl_PL: Tablica obrazów (Array)

en: Image ID
pl_PL: ID obrazu

en: Image URL
pl_PL: Adres URL obrazu

en: Image height must be at least %dpx.
pl_PL: Wysokość obrazu musi mieć co najmniej %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
pl_PL: Wysokość obrazu nie może przekraczać %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
pl_PL: Szerokość obrazu musi mieć co najmniej %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
pl_PL: Szerokość obrazu nie może przekraczać %dpx.

en: Import Field Groups
pl_PL: Importuj grupy pól

en: Import File
pl_PL: Plik importu

en: Import file empty
pl_PL: Importowany plik jest pusty

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
pl_PL[0]: Zaimportowano 1 grupę pól
pl_PL[1]: Zaimportowano %s grupy pól
pl_PL[2]: Zaimportowano %s grup pól

en: Improved Data
pl_PL: Ulepszona struktura danych

en: Improved Design
pl_PL: Ulepszony wygląd

en: Improved Usability
pl_PL: Zwiększona użyteczność

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywne

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Nieaktywne <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Nieaktywne <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Nieaktywnych <span class="count">(%s)</span>

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
pl_PL: Użycie popularnej biblioteki Select2 poprawiło zarówno użyteczność jak i szybkość wielu typów pól wliczając obiekty wpisów, odnośniki stron, taksonomie i pola wyboru.

en: Incorrect file type
pl_PL: Błędny typ pliku

en: Info
pl_PL: Informacja

en: Insert
pl_PL: Wstaw

en: Installed
pl_PL: Zainstalowano

en: Instruction placement
pl_PL: Umieszczenie instrukcji

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
pl_PL: Instrukcje dla autorów. Będą widoczne w trakcie wprowadzania danych

en: Introducing ACF PRO
pl_PL: Przedstawiamy ACF PRO

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
pl_PL: Zdecydowanie zaleca się wykonanie kopii zapasowej bazy danych przed kontynuowaniem. Czy na pewno chcesz uruchomić aktualizacje teraz?

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Label placement
pl_PL: Umieszczenie etykiet

en: Labels will be displayed as %s
pl_PL: Etykiety będą wyświetlane jako %s

en: Large
pl_PL: Duży

en: Latest Version
pl_PL: Najnowsza wersja

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Leave blank for no limit
pl_PL: Pozostaw puste w przypadku braku limitu

en: Left aligned
pl_PL: Wyrównanie do lewej

en: Length
pl_PL: Długość

en: Library
pl_PL: Biblioteka

en: License Information
pl_PL: Informacje o licencji

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Limit the media library choice
pl_PL: Ograniczenie wyborów z biblioteki

en: Link Array
pl_PL: Tablica linków (Array)

en: Link Field
pl_PL: Pole linku

en: Link URL
pl_PL: Adres URL linku

en: Load Terms
pl_PL: Wczytaj terminy taksonomii

en: Load value from posts terms
pl_PL: Wczytaj wartości z terminów taksonomii z wpisu

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Local JSON
pl_PL: Lokalny JSON

en: Location
pl_PL: Lokacja

en: Logged in
pl_PL: Zalogowany

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
pl_PL: Wiele pól przeszło graficzne odświeżenie, aby ACF wyglądał lepiej niż kiedykolwiek! Zmiany warte uwagi są widoczne w galerii, polach relacji i polach oEmbed (nowość)!

en: Maximum
pl_PL: Maksimum

en: Maximum Layouts
pl_PL: Maksymalna liczba układów

en: Maximum Rows
pl_PL: Minimalna liczba wierszy

en: Maximum Selection
pl_PL: Maksymalna liczba wybranych elementów

en: Maximum Value
pl_PL: Maksymalna wartość

en: Maximum posts
pl_PL: Maksimum wpisów

en: Maximum rows reached ({max} rows)
pl_PL: Osiągnięto maksimum liczby wierszy ( {max} wierszy )

en: Maximum selection reached
pl_PL: Maksimum ilości wyborów osiągnięte

en: Maximum values reached ( {max} values )
pl_PL: Maksymalna liczba wartości została przekroczona ( {max} wartości )

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Menu Item
pl_PL: Element menu

en: Menu Locations
pl_PL: Pozycje menu

en: Menus
pl_PL: Wiele menu

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Minimum Layouts
pl_PL: Minimalna liczba układów

en: Minimum Rows
pl_PL: Minimalna liczba wierszy

en: Minimum Selection
pl_PL: Minimalna liczba wybranych elementów

en: Minimum Value
pl_PL: Minimalna wartość

en: Minimum posts
pl_PL: Minimum wpisów

en: Minimum rows reached ({min} rows)
pl_PL: Osiągnięto minimum liczby wierszy ( {min} wierszy )

en: More AJAX
pl_PL: Więcej technologii AJAX

en: More Customization
pl_PL: Więcej dostosowywania

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading.
pl_PL: Więcej pól korzysta z AJAX, aby przyspieszyć ładowanie stron.

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Move Complete.
pl_PL: Przenoszenie zakończone.

en: Move Custom Field
pl_PL: Przenieś pole

en: Move Field
pl_PL: Przenieś pole

en: Move field to another group
pl_PL: Przenieś pole do innej grupy

en: Move to trash. Are you sure?
pl_PL: Przenieś do kosza. Jesteś pewny?

en: Moving Fields
pl_PL: Przenoszenie pól

en: Multi Select
pl_PL: Wybór wielokrotny

en: Multiple Values
pl_PL: Wiele wartości

en: Name
pl_PL: Nazwa

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
pl_PL: Tekstowy

en: New Features
pl_PL: Nowe funkcje

en: New Field
pl_PL: Nowe pole

en: New Field Group
pl_PL: Nowa grupa pól

en: New Form Locations
pl_PL: Nowe lokalizacje formularzy

en: New Lines
pl_PL: Nowe linie

en: New PHP (and JS) actions and filters have been added to allow for more customization.
pl_PL: Dodano nowe akcje i filtry PHP (i JS), aby poszerzyć zakres personalizacji.

en: New Settings
pl_PL: Nowe ustawienia

en: New auto export to JSON feature improves speed and allows for syncronisation.
pl_PL: Nowy zautomatyzowany eksport do JSON ma poprawioną szybkość i pozwala na synchronizację.

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents.
pl_PL: Nowa funkcjonalność pozwala na przenoszenie pól pomiędzy grupami i rodzicami.

en: No
pl_PL: Nie

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
pl_PL: Żadna grupa pól nie została dodana do tej strony opcji. <a href="%s">Utwórz grupę własnych pól</a>

en: No Field Groups found
pl_PL: Nie znaleziono grupy pól

en: No Field Groups found in Trash
pl_PL: Brak grup pól w koszu

en: No Fields found
pl_PL: Nie znaleziono pól

en: No Fields found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono pól w koszu

en: No Formatting
pl_PL: Brak formatowania

en: No field groups selected
pl_PL: Nie zaznaczono żadnej grupy pól

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
pl_PL: Brak pól. Kliknij przycisk <strong>+ Dodaj pole</strong> aby utworzyć pierwsze pole.

en: No file selected
pl_PL: Nie zaznaczono żadnego pliku

en: No image selected
pl_PL: Nie wybrano obrazu

en: No matches found
pl_PL: Nie znaleziono pasujących wyników

en: No options pages exist
pl_PL: Strona opcji nie istnieje

[ctx: No terms]
en: No %s
pl_PL: Brak %s

en: No toggle fields available
pl_PL: Pola przełączania niedostępne

en: No updates available.
pl_PL: Brak dostępnych aktualizacji.

en: Normal (after content)
pl_PL: Normalna (pod edytorem)

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Off Text
pl_PL: Tekst, gdy wyłączone

en: On Text
pl_PL: Tekst, gdy włączone

en: Open
pl_PL: Otwarte

en: Opens in a new window/tab
pl_PL: Otwiera się w nowym oknie/karcie

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options Page
pl_PL: Strona opcji

en: Options Updated
pl_PL: Ustawienia zostały zaktualizowane

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Order No.
pl_PL: Nr w kolejności.

en: Other
pl_PL: Inne

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page Attributes
pl_PL: Atrybuty strony

en: Page Link
pl_PL: Link do strony

en: Page Parent
pl_PL: Rodzic strony

en: Page Template
pl_PL: Szablon strony

en: Page Type
pl_PL: Typ strony

en: Parent
pl_PL: Rodzic

en: Parent Page (has children)
pl_PL: Strona będąca rodzicem (posiada potomne)

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Permalink
pl_PL: Odnośnik bezpośredni

en: Placeholder Text
pl_PL: Placeholder (tekst zastępczy)

en: Placement
pl_PL: Położenie

en: Please also ensure any premium add-ons (%s) have first been updated to the latest version.
pl_PL: Upewnij się także, że wszystkie dodatki premium (%s) zostały wcześniej zaktualizowane do najnowszych wersji.

en: Please enter your license key above to unlock updates
pl_PL: Proszę wpisać swój klucz licencyjny powyżej aby odblokować aktualizacje

en: Please select at least one site to upgrade.
pl_PL: Proszę wybrać co najmniej jedną witrynę do uaktualnienia.

en: Please select the destination for this field
pl_PL: Proszę wybrać miejsce przeznaczenia dla tego pola

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Post Category
pl_PL: Kategoria wpisu

en: Post Format
pl_PL: Format wpisu

en: Post ID
pl_PL: ID wpisu

en: Post Object
pl_PL: Obiekt wpisu

en: Post Status
pl_PL: Status wpisu

en: Post Taxonomy
pl_PL: Taksonomia wpisu

en: Post Template
pl_PL: Szablon wpisu

en: Post Type
pl_PL: Typ wpisu

en: Post updated
pl_PL: Wpis zaktualizowany

en: Posts Page
pl_PL: Strona wpisów

en: Powerful Features
pl_PL: Potężne funkcje

en: Prefix Field Labels
pl_PL: Prefiks Etykiet Pól

en: Prefix Field Names
pl_PL: Prefiks Nazw Pól

en: Prepend
pl_PL: Przed polem (prefiks)

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
pl_PL: Dołącz dodatkowe pole wyboru, aby grupowo włączać/wyłączać wszystkie pola wyboru

en: Prepend to the beginning
pl_PL: Dodaj do początku

en: Preview Size
pl_PL: Rozmiar podglądu

en: Publish
pl_PL: Opublikuj

en: Radio Button
pl_PL: Przycisk opcji (radio)

en: Radio Buttons
pl_PL: Przycisk opcji (radio)

en: Range
pl_PL: Zakres

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
pl_PL: Przeczytaj więcej o <a href="%s">możliwościach ACF PRO</a>.

en: Reading upgrade tasks...
pl_PL: Czytam zadania aktualizacji...

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
pl_PL: Przeprojektowanie architektury danych pozwoliła polom podrzędnym być niezależnymi od swoich rodziców. Pozwala to na przeciąganie i upuszczanie pól pomiędzy rodzicami!

en: Register
pl_PL: Zarejestruj

en: Relational
pl_PL: Relacyjne

en: Relationship
pl_PL: Relacja

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove layout
pl_PL: Usuń układ

en: Remove row
pl_PL: Usuń wiersz

en: Reorder
pl_PL: Zmień kolejność

en: Reorder Layout
pl_PL: Zmień kolejność układów

en: Repeater
pl_PL: Pole powtarzalne

en: Required?
pl_PL: Wymagane?

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Restrict which files can be uploaded
pl_PL: Określ jakie pliki mogą być przesyłane

en: Restrict which images can be uploaded
pl_PL: Określ jakie obrazy mogą być przesyłane

en: Restricted
pl_PL: Ograniczone

en: Return Format
pl_PL: Zwracany format

en: Return Value
pl_PL: Zwracana wartość

en: Reverse current order
pl_PL: Odwróć aktualną kolejność

en: Review sites & upgrade
pl_PL: Strona opinii i aktualizacji

en: Revisions
pl_PL: Wersje

en: Row
pl_PL: Wiersz

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Rules
pl_PL: Warunki

en: Save 'custom' values to the field's choices
pl_PL: Zapisz "niestandardowe" wartości tego pola wyboru

en: Save 'other' values to the field's choices
pl_PL: Dopisz zapisaną wartość pola "inne" do wyborów tego pola

en: Save Custom
pl_PL: Zapisz niestandardowe

en: Save Format
pl_PL: Zapisz format

en: Save Other
pl_PL: Zapisz inne

en: Save Terms
pl_PL: Zapisz terminy taksonomii

en: Seamless (no metabox)
pl_PL: Bezpodziałowy (brak metaboxa)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
pl_PL: Ujednolicenie (zastępuje to pole wybranymi polami)

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Field Groups
pl_PL: Szukaj grup pól

en: Search Fields
pl_PL: Szukaj pól

en: Search for address...
pl_PL: Szukaj adresu...

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: See what's new in <a href="%s">version %s</a>.
pl_PL: Zobacz co nowego w <a href="%s">wersji %s</a>.

en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Select Color
pl_PL: Wybierz kolor

en: Select Field Groups
pl_PL: Wybierz grupy pól

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select Link
pl_PL: Wybierz link

en: Select a sub field to show when row is collapsed
pl_PL: Wybierz pole podrzędne, które mają być pokazane kiedy wiersz jest zwinięty

en: Select multiple values?
pl_PL: Możliwość wyboru wielu wartości?

en: Select one or more fields you wish to clone
pl_PL: Wybierz jedno lub więcej pól które chcesz sklonować

en: Select post type
pl_PL: Wybierz typ wpisu

en: Select taxonomy
pl_PL: Wybierz taksonomię

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
pl_PL: Wybierz plik JSON Advanced Custom Fields, który chcesz zaimportować. Gdy klikniesz przycisk importu poniżej, ACF zaimportuje grupy pól.

en: Select the appearance of this field
pl_PL: Określ wygląd tego pola

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
pl_PL: Wybierz grupy pól, które chcesz wyeksportować, a następnie wybierz metodę eksportu. Użyj przycisku pobierania aby wyeksportować do pliku .json, który można następnie zaimportować do innej instalacji ACF. Użyj przycisku generuj do wyeksportowania ustawień do kodu PHP, który można umieścić w motywie.

en: Select the taxonomy to be displayed
pl_PL: Wybierz taksonomię do wyświetlenia

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
pl_PL: Proszę usunąć 1 znak

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
pl_PL: Proszę usunąć %d znaki/ów

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
pl_PL: Wpisz 1 lub więcej znaków

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
pl_PL: Wpisz %d lub więcej znaków

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
pl_PL: Ładowanie zakończone niepowodzeniem

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
pl_PL: Ładuję więcej wyników&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
pl_PL: Dostępny jest jeden wynik. Aby go wybrać, wciśnij klawisz enter.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
pl_PL: Dostępnych wyników - %d. Użyj strzałek w górę i w dół, aby nawigować.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
pl_PL: Szukam&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
pl_PL: Możesz wybrać tylko 1 element

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
pl_PL: Możesz wybrać tylko %d elementy/ów

en: Selected elements will be displayed in each result
pl_PL: Wybrane elementy będą wyświetlone przy każdym wyniku

en: Selection is greater than
pl_PL: Wybór jest większy niż

en: Selection is less than
pl_PL: Wybór jest mniejszy niż

en: Send Trackbacks
pl_PL: Wyślij trackbacki

en: Set the initial zoom level
pl_PL: Ustaw początkowe zbliżenie

en: Sets the textarea height
pl_PL: Określa wysokość obszaru tekstowego

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show Media Upload Buttons?
pl_PL: Wyświetlić przyciski Dodawania mediów?

en: Show this field group if
pl_PL: Pokaż tą grupę pól jeśli

en: Show this field if
pl_PL: Pokaż to pole jeśli

en: Shown in field group list
pl_PL: Wyświetlany na liście grupy pól

en: Shown when entering data
pl_PL: Widoczny podczas wprowadzania danych

en: Side
pl_PL: Boczna

en: Single Value
pl_PL: Pojedyncza wartość

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
pl_PL: Pojedyncze słowo, bez spacji. Dozwolone są myślniki i podkreślniki

en: Site
pl_PL: Witryna

en: Site is up to date
pl_PL: Ta witryna jest aktualna

en: Site requires database upgrade from %s to %s
pl_PL: Witryna wymaga aktualizacji bazy danych z %s na %s

en: Sorry, this browser does not support geolocation
pl_PL: Przepraszamy, ta przeglądarka nie obsługuje geolokalizacji

en: Sort by date modified
pl_PL: Sortuj po dacie modyfikacji

en: Sort by date uploaded
pl_PL: Sortuj po dacie przesłania

en: Sort by title
pl_PL: Sortuj po tytule

en: Spam Detected
pl_PL: Wykryto Spam

en: Specify the returned value on front end
pl_PL: Określ zwracaną wartość na stronie (front-end)

en: Specify the style used to render the clone field
pl_PL: Określ styl wykorzystywany do stosowania w klonowanych polach

en: Specify the style used to render the selected fields
pl_PL: Określ style stosowane to renderowania wybranych pól

en: Specify the value returned
pl_PL: Określ zwracaną wartość

en: Specify where new attachments are added
pl_PL: Określ gdzie są dodawane nowe załączniki

en: Standard (WP metabox)
pl_PL: Standardowy (WP metabox)

en: Step Size
pl_PL: Wielkość kroku

en: Style
pl_PL: Styl

en: Stylised UI
pl_PL: Ostylowany interfejs użytkownika

en: Sub Fields
pl_PL: Pola podrzędne

en: Super Admin
pl_PL: Super Administrator

en: Support
pl_PL: Pomoc

en: Sync
pl_PL: Synchronizacja

en: Sync available
pl_PL: Synchronizacja możliwa

en: Synchronise field group
pl_PL: Synchronizuj grupę pól

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Table
pl_PL: Tabela

en: Tabs
pl_PL: Zakładki

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Term ID
pl_PL: ID terminu

en: Term Object
pl_PL: Obiekt terminu (WP_Term)

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text Area
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Text Only
pl_PL: Tylko tekstowa

en: Text shown when active
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy jest aktywne

en: Text shown when inactive
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy jest nieaktywne

en: Thank you for creating with <a href="%s">ACF</a>.
pl_PL: Dziękujemy za tworzenie z <a href="%s">ACF</a>.

en: Thank you for updating to %s v%s!
pl_PL: Dziękujemy za aktualizacje do %s v%s!

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
pl_PL: Dziękujemy za aktualizację! ACF %s jest większy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy nadzieję, że go polubisz.

en: The %s field can now be found in the %s field group
pl_PL: Pole %s znajduje się teraz w grupie pól %s

en: The Group field provides a simple way to create a group of fields.
pl_PL: Pole grupy zapewnia prosty sposób tworzenia grupy pól.

en: The Link field provides a simple way to select or define a link (url, title, target).
pl_PL: Pole linku zapewnia prosty sposób wybrać lub określić łącze (adres URL, atrybut 'title', atrybut 'target').

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
pl_PL: Wprowadzone przez Ciebie zmiany przepadną jeśli przejdziesz do innej strony

en: The clone field allows you to select and display existing fields.
pl_PL: Pole klonowania umożliwia zaznaczanie i wyświetlanie istniejących pól.

en: The entire plugin has had a design refresh including new field types, settings and design!
pl_PL: Cała wtyczka została odświeżone, dodano nowe typy pól, ustawienia i wygląd!

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
pl_PL: Poniższy kod może być użyty do rejestracji lokalnej wersji wybranej grupy lub grup pól. Lokalna grupa pól może dostarczyć wiele korzyści takich jak szybszy czas ładowania, możliwość wersjonowania i dynamiczne pola/ustawienia. Wystarczy skopiować i wkleić poniższy kod do pliku functions.php Twojego motywu lub dołączyć go do zewnętrznego pliku.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
pl_PL: Następujące witryny wymagają aktualizacji bazy danych. Zaznacz te, które chcesz zaktualizować i kliknij %s.

en: The format displayed when editing a post
pl_PL: Wyświetlany format przy edycji wpisu

en: The format returned via template functions
pl_PL: Wartość zwracana przez funkcje w szablonie

en: The format used when saving a value
pl_PL: Format używany podczas zapisywania wartości

en: The oEmbed field allows an easy way to embed videos, images, tweets, audio, and other content.
pl_PL: Pole oEmbed pozwala w łatwy sposób osadzać filmy, obrazy, tweety, audio i inne treści.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
pl_PL: Ciąg znaków "field_" nie może zostać użyty na początku nazwy pola

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
pl_PL: To pole nie może zostać przeniesione zanim zmiany nie zostaną zapisane

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
pl_PL: To pole ma ograniczenie {max} {label} {identifier}

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
pl_PL: To pole wymaga przynajmniej {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
pl_PL: Ta nazwa będzie widoczna na stronie edycji

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
pl_PL: Ta wersja zawiera ulepszenia bazy danych i wymaga uaktualnienia.

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Time Picker
pl_PL: Wybieranie daty i godziny

en: TinyMCE will not be initalized until field is clicked
pl_PL: TinyMCE nie zostanie zainicjowane do momentu kliknięcia pola

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%s">details & pricing</a>.
pl_PL: Żeby włączyć aktualizacje, proszę podać swój klucz licencyjny na stronie <a href="%s">Aktualizacji</a>. Jeśli nie posiadasz klucza, prosimy zapoznać się ze <a href="%s">szczegółami i cennikiem</a>.

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
pl_PL: Żeby odblokować aktualizacje proszę podać swój klucz licencyjny poniżej. Jeśli nie posiadasz klucza prosimy zapoznać się ze <a href="%s" target="_blank">szczegółami i cennikiem</a>.

en: Toggle
pl_PL: Przełącznik (Toggle)

en: Toggle All
pl_PL: Przełącz wszystko

en: Toolbar
pl_PL: Pasek narzędzi

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Top Level Page (no parent)
pl_PL: Strona najwyższego poziomu (brak rodzica)

en: Top aligned
pl_PL: Wyrównanie do góry

en: True / False
pl_PL: Prawda / Fałsz

en: Type
pl_PL: Typ

en: Unknown
pl_PL: Nieznane

en: Unknown field
pl_PL: Nieznane pole

en: Unknown field group
pl_PL: Nieznana grupa pól

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update Available
pl_PL: Dostępna aktualizacja

en: Update File
pl_PL: Aktualizuj plik

en: Update Image
pl_PL: Aktualizuj obraz

en: Update Information
pl_PL: Informacje o aktualizacji

en: Update Plugin
pl_PL: Aktualizuj wtyczkę

en: Updates
pl_PL: Aktualizacje

en: Upgrade Database
pl_PL: Aktualizuj bazę danych

en: Upgrade Notice
pl_PL: Informacje o aktualizacji

en: Upgrade Sites
pl_PL: Aktualizacja witryn

en: Upgrade complete.
pl_PL: Aktualizacja zakończona.

en: Upgrade failed.
pl_PL: Aktualizacja nie powiodła się.

en: Upgrading data to version %s
pl_PL: Aktualizowanie danych do wersji %s

en: Upgrading to ACF PRO is easy. Simply purchase a license online and download the plugin!
pl_PL: Ulepszenie wersji do ACF PRO jest łatwe. Wystarczy zakupić licencję online i pobrać wtyczkę!

en: Uploaded to post
pl_PL: Przesłane do wpisu

en: Uploaded to this post
pl_PL: Przesłane do tego wpisu

en: Use AJAX to lazy load choices?
pl_PL: Użyć technologii AJAX do wczytywania wyników?

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Array
pl_PL: Tablica użytkowników (Array)

en: User Form
pl_PL: Formularz użytkownika

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User Object
pl_PL: Obiekt użytkownika

en: User Role
pl_PL: Rola użytkownika

en: User unable to add new %s
pl_PL: Użytkownik nie może dodać nowych %s

en: Validate Email
pl_PL: Waliduj E-mail

en: Validation failed
pl_PL: Walidacja nie powiodła się

en: Validation successful
pl_PL: Walidacja zakończona sukcesem

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Value contains
pl_PL: Wartość zawiera

en: Value is equal to
pl_PL: Wartość jest równa

en: Value is greater than
pl_PL: Wartość jest większa niż

en: Value is less than
pl_PL: Wartość jest mniejsza niż

en: Value is not equal to
pl_PL: Wartość nie jest równa

en: Value matches pattern
pl_PL: Wartość musi pasować do wzoru

en: Value must be a number
pl_PL: Wartość musi być liczbą

en: Value must be a valid URL
pl_PL: Wartość musi być poprawnym adresem URL

en: Value must be equal to or higher than %d
pl_PL: Wartość musi być równa lub wyższa od %d

en: Value must be equal to or lower than %d
pl_PL: Wartość musi być równa lub niższa od %d

en: Values will be saved as %s
pl_PL: Wartości będą zapisane jako %s

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: View Field
pl_PL: Zobacz pole

en: View Field Group
pl_PL: Zobacz grupę pól

en: Viewing back end
pl_PL: Wyświetla kokpit (back-end)

en: Viewing front end
pl_PL: Wyświetla stronę (front-end)

en: Visual
pl_PL: Wizualny

en: Visual & Text
pl_PL: Wizualna i Tekstowa

en: Visual Only
pl_PL: Tylko wizualna

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>.
pl_PL: Napisaliśmy również <a href="%s">przewodnik aktualizacji</a> wyjaśniający wiele zagadnień, jednak jeśli masz jakieś pytanie skontaktuj się z nami na stronie <a href="%s">wsparcia technicznego</a>.

en: We think you'll love the changes in %s.
pl_PL: Uważamy, że pokochasz zmiany wprowadzone w wersji %s.

en: We're changing the way premium functionality is delivered in an exciting way!
pl_PL: Zmieniliśmy sposób funkcjonowania wersji premium - teraz jest dostarczana w ekscytujący sposób!

en: Website
pl_PL: Witryna

en: Week Starts On
pl_PL: Tydzień zaczyna się od

en: Welcome to Advanced Custom Fields
pl_PL: Witamy w Advanced Custom Fields

en: What's New
pl_PL: Co nowego

en: Widget
pl_PL: Widżet

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Wrapper Attributes
pl_PL: Atrybuty kontenera

en: Wysiwyg Editor
pl_PL: Edytor WYSIWYG

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Zoom
pl_PL: Zbliżenie

en: acf_form() can now create a new post on submission with lots of new settings.
pl_PL: acf_form() może teraz utworzyć nowy wpis po przesłaniu i zawiera wiele nowych ustawień.

en: and
pl_PL: oraz

en: copy
pl_PL: kopia

en: is equal to
pl_PL: jest równe

en: is not equal to
pl_PL: jest inne niż

en: layout | layouts
pl_PL[0]: układ
pl_PL[1]: układy
pl_PL[2]: układów

en: layouts
pl_PL: układy

[ctx: noun]
en: Clone
pl_PL: Klon

[ctx: noun]
en: Select
pl_PL: Wybór

en: oEmbed Field
pl_PL: Pole oEmbed

en: or
pl_PL: lub

en: red : Red
pl_PL: czerwony : Czerwony

[ctx: verb]
en: Edit
pl_PL: Edytuj

[ctx: verb]
en: Select
pl_PL: Wybierz

[ctx: verb]
en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: width
pl_PL: szerokość

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
pl_PL: {available} {label} {identifier} dostępne (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
pl_PL: {required} {label} {identifier} wymagane (min {min})
